Аукціон з продажу необробленої деревини


Відповідно до нового рішення Кабінету Міністрів України, прийнятого в кінці 2019 року, з початку лютого 2020 року, Кожен може вільно створювати лоти Прозорро.Продажі — аукціони для лісу електронних платформ та бірж, включаючи продаж.

Можна розмістити лоти для таких Інтернет-аукціонів, обсяг яких не повинен бути менше 150 кубічних метрів або початкова ціна становила 200 000. Подальша інформація про цей дослідницький акт доступна на Урядовій шлюзі.

Аукціон на сайті ProZorro.Sale, де ви можете вільно торгувати в українському лісі

Тільки загальна торгівля сертифікованими фондовими біржами може зробити ліс та ринки деревини справедливими та незалежними. В Україні існує 44 таких біржі, усі вони належать до системи Prozorro.Sales. Усі співробітники є справжніми експертами у своїй галузі та мають знання та навички, необхідні на аукціоні, та безпеку всіх бірж.

Крім того, професіоналізм енергетичної біржі в Україні можна оцінити не лише в Україні, але й у ділових колах Європи. Вони прийняли це рішення на основі великого успіху електронної платформи, наголошуючи, що продаж великої кількості круглої деревини — це швидкий і надійний метод. З початку першої фондової біржі в 2016 році державна компанія змогла заробити не менше 32,8 млрд доларів. Але це не остаточний дохід, оскільки з кожним успішним аукціоном ця сума збільшується.

Лісова та лісозаготівельна компанія Hivenia за кілька тижнів продала понад 37 мільйонів доларів США, офіційно продавши необроблену пиломатеріали через веб-сайт ProZorro. Серед п’ятірки найкращих:

  1. Дніпропетровськ (грижа заробила 5,2 млн);
  2. Cytomier (гривня отримала 4,1 млн. Прибутку);
  3. Валлін (ліси продані за 3 млн грн);
  4. Коростанські та Народницькі ліси (загальний обсяг реалізації деревини становив понад 3 мільйони вуликів).

Загалом за системою продажів Prosoro з аукціону продавали кругляки пиломатеріалів, продаючи понад 34 200 кубічних метрів необробленого пиломатеріалу з різних куточків України.

Чесний і чесний спосіб виграти повний аукціон продажів круглого лісу Prozorro

По-перше, вам потрібно зареєструватися на офіційному веб-сайті біржі sale.ueex.com.ua/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-na-prozorro-prodazhi. Майже 50% від загального продажу лотів залежить від добре написаного опису лота. Повинна бути надана додаткова інформація про відкритий ресурс. Чим різноманітніша та цікавіша ця інформація, тим більше людей буде зацікавлених і бажаючих взяти участь в аукціоні. Опис включає необхідну інформацію: обсяг деревини, стартову ціну, час початку аукціону, кроки додавання вартості та розташування цих ресурсів. Крім того, було б великою перевагою, якби деревина в листах мала однаковий діаметр і розмір, однакову якість і різновид.

Якщо ви хочете взяти участь як покупець пиломатеріалів, ви можете заручитися допомогою спеціалізованих експертів ElectronicSpaceProsoro, де ви зможете швидко та чітко навчитися користуватися сайтом та робити різні транзакції, включаючи гроші. Ви також можете знайти докладні покрокові інструкції щодо всіх важливих кроків на каналі Exchange на YouTube.