Оренда вагонів за допомогою державної віртуальної площадки Прозорро.Продажі


Незважаючи на те, що Залізнична транспорт сьогодні знаходиться в жалюгідному стані, це є наслідком декількох чинників — погану організацію системи управління і наявність огромного числа шахрайських схем. Виправити ситуацію дозволяє недавня розробка державної системи управління за публічними торгами Прозорро.Продажі. За допомогою електронного майданчика виконується одночасно кілька завдань — знижується сумарне число шахрайських схем з плавним збільшенням припливу капіталу в бюджет країни.

Чому варто використовувати державний майданчик Прозорро.Продажі

Державна електронна платформа є незалежним майданчиком, якій, відповідно до норм українського законодавства, повинні проходити всі без винятку публічні торги. Це дозволяє знизити показники монополії, яка спостерігається в останні роки по всій території країни. В цілому, використання віртуальної площадки www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/komercijni-torgi/ дозволяє говорити про численні переваги, серед яких:

  • наявність здорової конкуренції серед вітчизняних гравців;
  • відсутність прояви шахрайства, причому будь-якого типу;
  • придбання або оформлення в довгострокову оренду продукції за максимально вигідними цінами;
  • прозорі умови співпраці;
  • наявність вичерпної інформації про лоти і публічних торгах;
  • наявність доступ до аукціонів представників уповноважених контролюючих органів, включаючи громадські організації.

Щоб на собі відчути всі переваги від використання незалежної державної платформи, досить перейти на портал офіційного партнера ТБ «Українська біржа торгів». Реєстрація особистого ккаібнета здійснюється виключно через зазначену біржу, що чітко закріплено внутрішніми правилами системи Прозорро.Продажі.

Як брати участь в торгах і вигравати?

Процедура не викликає складнощів і включає в себе кілька етапів. Спочатку потрібно відкрити форму для заповнення. У ній вказуються виключно достовірні дані, включаючи номер мобільного телефону. Після верифікації буде надано ідентифікатор для подальшої авторизації і прийняття участі в лотах.

Щоб виграти в публічних торгах, достатньо запропонувати вигідну для продавця вартість. Дізнатися результати аукціони можна буде з автоматичної розсилки від фахівців служби підтримки.