Як працює сайт


Після того як була прийнята реформа проти корупції були створені багато кроків з боку держави по боротьбі з даною проблемою. Одним з кращих рішень в боротьбі з корупцією було відкриття державного сайті Прозорро www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsion-lisu-v-elektronnij-systemi-prozorroprodazhi/.

Створення сайту довела те, що навіть невеликі підприємства можуть виграти тендер і отримати державне замовлення або на виконання якоїсь послуги без хабарів. Таке державне замовлення найчастіше ставати величезним кроком вперед у розвитку бізнесу виконавця. Всі потенційні виконавці спочатку мають рівні шанси на перемогу в аукціоні не дивлячись на те дрібний або великий підприємець виступає в ролі потенційного виконавця. Переможець визначається автоматично програмою з розрахунку найбільш вигідної пропозиції.

Електронний портал Прозорро був створений для організації держзакупівель, а також продажу активів банків і бюджетних підприємств. Завдяки даному порталу величезна кількість підприємців змогло взяти участь в аукціонах і отримати вигідні контракти. Отримання тендера є гарантією, що пристойного достатку без додаткових витрат на рекламні послуги. Крім вищеописаного мати контракт державної закупівлі є великим поступом бізнесу вперед, допомагає наймати на роботу більше цінних і кваліфікованих співробітників, а також купувати якісне обладнання. Електронна система доступна кожному, а заявки перевіряються автоматично. Такий порядок речей дозволяє вибрати переможця чесним способом, а значить можна виключити можливість вплинути на результат за рахунок хабара.

Мета

Взяти участь в тендері як замовнику, так і виконавцю можна єдиним способом за рахунок реєстрації на спеціальній торговому майданчику. Сайт Прозорро є державним і не має право безпосередньо продавати пропозиції, а тільки реєструвати користувачів і публікувати пропозиції. Електронна платформа більше являє собою інформативну доку, яка доносить до користувачів інформацію про те, як працюють державні структури, пов’язані з державними закупівлями. Завдяки Прозорро можливо відстежити різні шахрайські схеми.

Головним функціональним ланкою Прозорро і користувачів являйся Українська універсальна біржа на якій проводяться всі публікації державних закупівель, приймаються пропозиції від потенційних виконавців, відбувається виправлення поставлених ставок під час аукціону. Так само саме на даній біржі можна оскаржити рішення або подати скаргу. Українська універсальна біржа, як і кілька інших акредитованих торгових майданчиків, підключена до центральної баз Прозорро.

Переваги

Для того щоб мати привілеєм публікувати на загальний огляд тендера, українська універсальна біржа отримала особливу ступінь акредитації від Міністерства економіки розвитку і праці, а значить дана біржа має ряд переваг в порівнянні з іншими. Серед основних переваг:

  • тестування проходить офіційно, тобто користувач потрапляє в систему тільки після перевірки.
  • повністю працездатна.
  • несе в собі величезний потік інформації, яка безпосередньо пов’язана з тендерами та державними закупівлями.
  • є можливість зв’язатися з кваліфікованими фахівцями і отримати грамотну допомогу у вирішенні питань, що стосуються тендера.

Українська біржа входить в безліч престижних профільних спілок і асоціацій, а також має ряд офісів в областях країни.